محل تبلیغات شما
هرچند در داغ فراق خسرو آواز ایران شادروان استاد شجریان سوگوار و داغداریم اما مراسم خاکسپاری این استاد برجسته موسیقی اصیل ایرانی فرصت طلایی و بسیار خوبی بود در دست متولیان فرهنگ و هنر شهر و استان خصوصاً تشکل های خصوصی هنرمندان برای ایجاد وحدت و همدلی بیشتر میان هزاران و بلکه میلیون ها ایرانی مقیم خارج از کشور خصوصا عاشقان استاد شجریان و بویژه مشهدی های مقیم که به راحتی می شد از طریق پخش زنده در اینترنت چه در آپارات و چه در اینستاگرام یا سایر شبکه های اجتماعی که با یک اطلاع رسانی قبلی آن را اعلام کرد و این ابراز همدردی های یک بخش بزرگی از بدنه ملت ایران به صورت یک خاطره ماندگار می ماند. وظیفه ای که کار افراد و اشخاص عادی نبود و باید یا ارشاد خراسان رضوی بر عهده می گرفت یا لااقل تشکل های بخش خصوصی هنرمندان در مشهد لااقل سلبریتی های مشهدی این وظیفه را انجام می دادند که تا جایی من خبر دارم چنین اتفاقی متأسفانه نیفتاده و اگر افتاده من خبر ندارم و آدرس و لینک اگر کسی دارد به اشتراک بگذارد. با تشکر فراوان از سایت خوبی که دارید.

گردشگری/ شهرداری چطور اجازه داده بلیت ورودی شهربازی پارک ملت نفری 30 هزار تومان بشه؟ با چه عقلی؟

حمل و نقل/ کشورهای دنیا شروع کردند به رایگان کردن حمل و نقل عمومی ولی شورای شهر مشهد 20 درصد هم گرانتر میکند! عجیب نیست؟!

حمل و نقل/ خبر دارید مسافران و زوار داخلی و خارجی ساعتها تو صف خروج اتوبوس شان از ترمینال معطل می مانند تا پلیس راه فقط یک مهر بزنه؟!

های ,استاد ,یک ,شجریان ,خصوصی ,هنرمندان ,استاد شجریان ,و هنر ,هنر شهر ,شهر و ,متولیان فرهنگ

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

مجله خبری آیه واجــــب فرامـوش شــده وبلاگ تخصصی كلاس ششم وب رسمی سروان رامین میرزادی رپرمجوزدارملی ایران رپرملی سلطان رپ ایران شاه رپ ایران شاه رپ جهان سلطان رپ جهان شاه ابرشاه سلطان رپ کرمان.رامی Regina's life China car diagnostic tools center - chinacardiags.com باغ وحش دبی ( Dubai Zoo ) مجله فوق تخصصی صنعت و طراحی خودرو رتبه اول کنکور 99 hornwholrefil