محل تبلیغات شما
سلام علیکم مدتی است که کلا" سایت بیمارستان فوق تخصصی رضوی چه به زبان فارسی وچه انگلیسی با دامین com بالانمیاد و من چون بازاریابم و برای گردشگری سلامت باچند کشور عربی کار میکنم وآدرس این بیمارستان وچند بیمارستان دیگر را به خیلی ازمراکز درمانی وشرکت های تورگردانی سلامت دراین کشورها دادم و روی تبلیغات ما چاپ شده دچار مشکل شدیم وبیمارانی که میخواهند به مشهد برای درمان وبستری شدن در این بیمارستان بیایند دچار مشکل شدند چون لینک نوبت دهی و واحد بیماران بین الملل به نشانی http://www.razavihospital.com/ipd/view متاسفانه کار نمی کند. من با خود بیمارستان هم تماس گرفتم ولی هنوز مشکل رفع نشده. عجیبه که سایت با دامین ir بالا میاد اما بادامنه com نه درحالی که تا سال 2028 هم تمدید شده ولی مشکل دارد و این اصلا" خوب نیست و آبروی مشهد میرود. چون دیدم سایت شما تنها جایی است که مشکلات گردشگران خارجی را منعکس می کند گفتم به شما هم بگویم تا تذکر بدهید.  تشکر

گردشگری/ شهرداری چطور اجازه داده بلیت ورودی شهربازی پارک ملت نفری 30 هزار تومان بشه؟ با چه عقلی؟

حمل و نقل/ کشورهای دنیا شروع کردند به رایگان کردن حمل و نقل عمومی ولی شورای شهر مشهد 20 درصد هم گرانتر میکند! عجیب نیست؟!

حمل و نقل/ خبر دارید مسافران و زوار داخلی و خارجی ساعتها تو صف خروج اتوبوس شان از ترمینال معطل می مانند تا پلیس راه فقط یک مهر بزنه؟!

بیمارستان ,سایت ,com ,مشکل ,دامین ,کار ,با دامین ,بالانمیاد و ,بین الملل ,دامین com ,بیماران بین

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

flowcamarrea باران یعنی تو برگردی . . . crazyfriendsforever راهنمای طراحی تاسیسات nearjostpentra Sandra's style اخبار و داستان های میراکلس Yesenia's memory خرید ارزان اینترنتی نور آفتاب