محل تبلیغات شما

درود به همه، من تازه با اندیشکده شما و سایت خوبتون آشنا شدم و اندیشکده شما رو به خیلی از دوستانم معرفی کردم و البته دعاشو باید به وضعیت خانه نشینی این ویروس لعنتی بکنیم و خوشحالم که مطالب خوبی منتشر میکنید و اتفاقا جای خالی رصد فعالیت های بین المللی مشهد در فضای رسانه‌ای کشور مشهود بود و فکر کنم تنها شمایید که در این زمینه کار میکنید، ولی حرفم یه چیز دیگه اس. من پست قبلی که نظر یک مخاطب اندیشکده تان بود رو چند بار خوندم، همونی که فعالان بین المللی شهر رو مخاطب قرار میده و گله می‌کنه که چرا فعالیت های بین المللی شهر رو تعطیل کردید؟!!! به نظر منم اتفاقاً، آمدن این ویروس به کشور و کلان شهر مشهد هرچند یک مصیبت هستش و بده، اما در دل هر تهدید یک فرصت وجود داره که اگه کسی هنوز نخونده، توصیه می کنم که حتماً بخونه که حرف بسیار درستی زده اون مخاطب شما و کاش همه عمل کنند و صرفا فقط گوینده و شنونده نباشند. من این نظر رو برای خیلی ها فرستادم هرچند تو دوستانم هم کسایی بودن که گفتن مگه از دل این خانواده های مصیبت زده خبر ندارید که دلتون رو به این حرفا خوش کردید؟!!! حالا چه وقت این حرفا و کارهاس؟ ولی باید بگم اتفاقا چند نفر از دوستان من هم از بابت ابتلای به این ویروس منحوس فوت کردند و به رحمت خدا رفتند و منم یه جورایی مصیبت زده ام ولی خب، بالاخره چه باید کرد؟ باید همینطور دست روی دست گذاشت و هیچ کاری نکرد و فقط غصه خورد؟! یعنی باید همه فقط خانه نشین بشیم و هیچ کار دیگه ای نباید بکنیم؟ لذا خواستم دوباره حرفهای خوب اون آقا یا خانم رو یادآوری کنم که حتماً به مسولین و خبرنگارای شهر و استان و هر کسی که تریبونی داره، بگید تا پیگیری کنند خصوصا به آقای استاندار و فرماندار و شهردار و به آستان قدسی ها و. که به قول ایشون سمینارها تعطیل شدند ویبینارها که تعطیل نشدند و کلاسها تعطیل شدند ولی کلاس روم های اینترنتی ک تعطیل نشدند!! پس اگه الان و تو این شرایط بحرانی کشور به قول خودتون دیپلماسی شهری به کمک دیپلماسی ی و عمومی نیاد و الان که مظطریم کمک نکنه، پس کی میخواد این همه دم و دستگاه های بین المللی که درست کردند و مملکت و دولت کلی خرج هم تو طول سال براشون میکنه، به درد این مملکت و شهر بخورن؟ چرا بین الملل شهرداری کاری نمیکنه؟! چرا بین الملل استانداری و آستان قدس و دانشگاه های بین المللی مشهد کاری نمیکنن؟! شما تو سایتتون کار خوبی کردید اونا رو لیست کردین . بالای پنجاه سازمان و نهاد و ارگان هستن که اسم خودشون رو گذاشتن سازمان و نهاد و دانشگاه بین المللی یا پزش رو میدن ولی کو طرح و ایده جدید؟ اونا چرا خانه نشین شدن؟! چرا هیچ خبری ازشون نیس؟

گردشگری/ شهرداری چطور اجازه داده بلیت ورودی شهربازی پارک ملت نفری 30 هزار تومان بشه؟ با چه عقلی؟

حمل و نقل/ کشورهای دنیا شروع کردند به رایگان کردن حمل و نقل عمومی ولی شورای شهر مشهد 20 درصد هم گرانتر میکند! عجیب نیست؟!

حمل و نقل/ خبر دارید مسافران و زوار داخلی و خارجی ساعتها تو صف خروج اتوبوس شان از ترمینال معطل می مانند تا پلیس راه فقط یک مهر بزنه؟!

رو ,المللی ,های ,تعطیل ,ولی ,شهر ,بین المللی ,های بین ,چرا بین ,خانه نشین ,بین الملل

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

رادیو جوان موزیک Danny's site فروشگاه فایل 5 Scott's blog comtiselmo Manuel's style وب لژیون مسافر علی جمالی(رها) نصرآباد ماربین اصفهان اللهم عجل لولیک الفرج بحق زینب کبری سلام الله علیها سنگ‌نگاره‌های روستای دمسیاه (دَمِ‌مُرسیاه)