محل تبلیغات شما

سلام، تو نظر قبلی از خبرنگاران انتقاد کردید اما گلایه اون آقا یا خانم وارد نیست چون ما خبرنگاران حواسمون به خیلی چیزها که تو شهرمون اتفاق می افته، هست ولی اینکه نمی گیم دلیل نمیشه نفهمیدیم! مثلا اگه امسال پنجمین دوره برگزاری جشنواره فرهنگ ملل دانشگاه فردوسی مشهد بود، پس چهارمین دوره اش کو؟! کی برگزار شد ما نفهمیدیم؟!این جشنواره فرهنگ ملل باید چهارمین دوره می بود نه پنجمین! چون پارسال همین خانم دکتر زینب موذن زاده اعلام کردند که چهارمین دوره از ۱۱ تا ۱۳ تیرماه ۹۷ در رشته های فرهنگی و ورزشی و حتی در کنارش غرفه های جشنواره غذای ملل برگزار میشه و یادم هست همزمان با دهه کرامت و ایام ولادت حضرت امام رضا علیه السلام هم بود، اما فقط چند مسابقه ورزشی برگزار کردند و دیگر خبری از برگزاری بخش فرهنگی و مراسم افتتاحیه و اختتامیه و اینها و خصوصا غرفه های غذای ملل اصلا نبود!!! حالا تعجب می کنم در حالیکه چهارمین دوره اصلا برگزار نشده و حتی یک خبر از برگزاری اش تو سایت خود دانشگاه نیست، چطور حالا حرف از پنجمین دوره می زنند؟؟! اتفاقا وقتی تو سایت شما هم جستجو کردم، دیدم مسوول سایت شما هم به درستی در ستون مطالبات فرهیخت، چهارمین دوره رو جزو برنامه های برگزار نشده لیست کرده و وقتی تو گوگل هم جستجو کردم، دیگه تقریباً مطمئن شدم چون حتی یک خبر کوتاه و یه عکس از چهارمین دوره منتشر نشده. ممنون از سایت خوبتون

گردشگری/ شهرداری چطور اجازه داده بلیت ورودی شهربازی پارک ملت نفری 30 هزار تومان بشه؟ با چه عقلی؟

حمل و نقل/ کشورهای دنیا شروع کردند به رایگان کردن حمل و نقل عمومی ولی شورای شهر مشهد 20 درصد هم گرانتر میکند! عجیب نیست؟!

حمل و نقل/ خبر دارید مسافران و زوار داخلی و خارجی ساعتها تو صف خروج اتوبوس شان از ترمینال معطل می مانند تا پلیس راه فقط یک مهر بزنه؟!

دوره ,چهارمین ,برگزار ,ملل ,تو ,های ,چهارمین دوره ,فرهنگ ملل ,پنجمین دوره ,جشنواره فرهنگ ,فردوسی مشهد ,برگزاری جشنواره فرهنگ ,دوره برگزاری جشنواره

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

blazsiralan riatrathnimemb خزه های بزگ Thomas's style خدا شیروژان ستاره شب 2 bammountbaleb Julie's receptions facsubsterfbild