محل تبلیغات شما

سلام گلایه مردمی از وضعیت بد نمازخانه در فرودگاه بین‌المللی مشهد در ترمینال شماره سه (ورودی پروازهای خارجی) را خواندم و واقعاً متاسف شدم لذا هفته گذشته که پرواز خارجی داشتم وارد نمازخانه ترمینال دو (خروجی پروازهای خارجی) شدم و هرچند وضعیت آنجا خیلی بهتر از نمازخانه ترمینال سه بود، ولی در کل در شأن یک کلانشهر مذهبی که ادعای پایتخت معنوی ایران را دارد نبود! مثلاً هم کوچک بود و هم کفش با یک موکت ساده و نازک نفروش شده بود و از انداختن دو تخته قالی ماشینی دریغ کرده بودند در حالیکه در ترمینال یک و پروازهای داخلی، تمام کف با قالی طرح سجاده فرش شده و لذا فیلم و عکس گرفتم تا برای سایت اندیشکده بفرستم و منعکس کنید شاید مسولان فرودگاه به این تبعیض و کم توجهی به زوار غیرایرانی امام رضا علیه السلام پایان بدهند و قدمی برای تکریم آنان و تجلیل از اقامه نماز بردارند.

گردشگری/ شهرداری چطور اجازه داده بلیت ورودی شهربازی پارک ملت نفری 30 هزار تومان بشه؟ با چه عقلی؟

حمل و نقل/ کشورهای دنیا شروع کردند به رایگان کردن حمل و نقل عمومی ولی شورای شهر مشهد 20 درصد هم گرانتر میکند! عجیب نیست؟!

حمل و نقل/ خبر دارید مسافران و زوار داخلی و خارجی ساعتها تو صف خروج اتوبوس شان از ترمینال معطل می مانند تا پلیس راه فقط یک مهر بزنه؟!

ترمینال ,خارجی ,نمازخانه ,هم ,یک ,فرودگاه ,نمازخانه ترمینال ,ترمینال دو ,معنوی ایران ,پایتخت معنوی ,پروازهای خارجی ,پایتخت معنوی ایران

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

roksi دم را غنیمت شمار کــد هــا و سفــارشــاتــ قصــر سایــہ راز دل من esatriccent SwSFics . John's memory کتابخانه عمومی بقیة الله الاعظم (عج) سین رک اچ پی آسیا _ آلما شبکه پرداز