محل تبلیغات شما
سلام من از فعالان صنعت نمایشگاهی ومرتبطان قدیمی با نمایشگاه بین المللی مشهدم وحتی چند تا از مدیران عامل قبلی نمایشگاه هم از دوستان من بودند وهمیشه از سایت اندیشکده گلایه میکردم که اون موقع نامش بنیاد توس بود که چرا اینهمه نمایشگاه بین المللی تومشهد برگزار میشه ولی بنیاد توس که مثلا" تنها منبع اخبار بین المللی شهر هست بی تفاوت هست و بلکه تمام نظرات و گلایه های منفی و مخالف نمایشگاه رو منتشر میکنه مثلا" یادم هست که میگفتند این نمایشگاه مشهد فقط اسم بین المللی رو یدک می کشه و هیچ کار بین المللی انجام نمیده. اما الان که از دور نگاه میکنم انصافا" میبینم گویا من تعصب بیخودی داشتم و یه جورایی حق با مردمه و همچی بیراه هم نمیگفتند چون از قدیم هم گفتن هیچ موقع با یک گل بهار نمیاد! مثالش هم همین دیروز همه دیدیم تو مراسم افتتاحیه نمایشگاه مثلا" بین المللی گل وگیاه مشهد هرچی من نگاه کردم حتی یه میهمان خارجی هم تو مراسم افتتاحیه اون نبود بعد گفتم شاید من ندیدم و رفتم همه عکسها رو تو سایتهای دیگه حتی خود نمایشگاه دیدم واقعا" حتی یک نفر هم نبود! درحالیکه گفته بودند چهار کشور آلمان و ترکیه و هلند و چین هستند خوب یعنی حتی یک نفر از هر کشور حق نداشت تو مراسم افتتاحیه بیاد؟ اصلا" فرض کنیم از کشور خود ما چند شرکتی برن تو یه نمایشگاه خارجی مثلاً در ترکیه و با مخارج زیاد غرفه بزنن، بعد طرف ترکی حتی یک ایرانی رو هم برای مراسم افتتاحیه دعوت نکنه، ما چطور ناراحت میشیم و گلایه میکنیم؟ گذشته ازاینها اگه چین تو مشهد کنسولگری نداره ولی ترکیه که داره، چرا لااقل به احترام همون چند شرکت ترکی مسئولای نمایشگاه لااقل کنسول ترکیه رو در مشهد دعوت نکردند؟! آقای نوبخت رئیس سازمان برنامه و بودجه چه ارتباطی با این نمایشگاه و شهرداری داشت که دعوت شده بود؟ اتفاقا" برعکسش باید عمل میکردند یعنی اگه آقای شهردار وشورای شهریها دوست دارند مشهد چهره بین المللی به خودش بگیره باید از کشورهای دیگه یادبگیرند و از فرصت همین برنامه های عمومی شهر مانند همین نمایشگاه گل و گیاه استفاده میکردند و خارجیهای ساکن مشهد رو دعوت میکردند. من یادداشت فرهیخت رو خوندم و شما میگید چرا چند ساله پاکستان رو دعوت نمیکنند ولی من میگم حالا پاکستان پیش کش، چرا امثال همین خانمی که به تازگی رئیس جدید دفتر سازمان ملل تودفتر مشهد شده یا حتی همین هفت هشت نفر سرکنسول خارجی رو دعوت نکردند! اینها که بغل گوششان بودند! ببخشید که طولانی شد چون دیدم دیگران هم مفصل نوشتند منم پرچونگی کردم. روز خوش

گردشگری/ شهرداری چطور اجازه داده بلیت ورودی شهربازی پارک ملت نفری 30 هزار تومان بشه؟ با چه عقلی؟

حمل و نقل/ کشورهای دنیا شروع کردند به رایگان کردن حمل و نقل عمومی ولی شورای شهر مشهد 20 درصد هم گرانتر میکند! عجیب نیست؟!

حمل و نقل/ خبر دارید مسافران و زوار داخلی و خارجی ساعتها تو صف خروج اتوبوس شان از ترمینال معطل می مانند تا پلیس راه فقط یک مهر بزنه؟!

نمایشگاه ,هم ,رو ,المللی ,دعوت ,مشهد ,بین المللی ,مراسم افتتاحیه ,حتی یک ,تو مراسم ,رو دعوت

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

statarcigo پخش سنگ و نقره شمشیری عمر دنیای ریاضیات موزیک حرفه ای نوین خانه Cathy's game topscaperre Electronic Body Massager,Bluetooth Pedometer,Beauty Device,Tens Machine دعاهای ملكوتی