محل تبلیغات شما

سلام من در صنعت هتل‌داری مشهد مشغول به کارم و یک پیشنهاد دارم. اگه دقت کنید می بینید حضور میهمانان خارجی مشهد از مقامات و شخصیت های ی و اجتماعی و فرهنگی و دینی و. صددرصد ارتباط داره به مناسبت ها و فصل ها، یعنی در مناسبت هایی مانند ولادت حضرت امام رضا علیه السلام یا تابستان، به اوج میرسه و بعد همین که آن زمان خاص میگذره، دیگه هیچ خبری در بحث بین المللی مشهد نیست! پیشنهاد من اینه که یک ستاد مشترکی یک کمیته ای یک مدیریتی در استانداری و آستان قدس رضوی باشه و طبق یه جدول زمانی، حضور این میهمانان خارجی رو بسته به مناسبت ها و همایش ها و ‌. توزیع کنند و تقسیم به نحوی که نه فقط در یک ایام خاص بلکه در تمام طول سال و تمام ماه ها، مشهد حداقل میزبان یک هیئت خارجی باشه، اینطوری هم صنایع جانبی گردشگری مانند صنعت هتلینگ و صنعت غذا و صنعت حمل و نقل و‌‌. سود ثابت و پایداری دارند و هم وجهه بین المللی مشهد بالا میره، یادم هست این ماه رمضان نه، بلکه ماه رمضان سال گذشته، خود سایت شما گله میکرد که طی یک ماه مبارک رمضان، حتی یک رویداد که نه، حتی یک میهمان خارجی وارد مشهد نشده در حالیکه مشهد پایتخت معنوی ایرانه و پایتخت فرهنگی جهان اسلام و نباید اینطوری باشه، ممنون از بابت سایت خوبتون که نظرات مردمی رو منتشر می کنید.

گردشگری/ شهرداری چطور اجازه داده بلیت ورودی شهربازی پارک ملت نفری 30 هزار تومان بشه؟ با چه عقلی؟

حمل و نقل/ کشورهای دنیا شروع کردند به رایگان کردن حمل و نقل عمومی ولی شورای شهر مشهد 20 درصد هم گرانتر میکند! عجیب نیست؟!

حمل و نقل/ خبر دارید مسافران و زوار داخلی و خارجی ساعتها تو صف خروج اتوبوس شان از ترمینال معطل می مانند تا پلیس راه فقط یک مهر بزنه؟!

یک ,مشهد ,صنعت ,خارجی ,میهمانان ,سال ,ها و ,میهمانان خارجی ,بین المللی ,صنعت هتلینگ ,المللی مشهد

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

تکنولوژی چراغی فرا روی آموزش تکنیک های ورزشی franamemwe نمایندگی مجاز 1937 ایران خودرو (پورمحمودی) derrsemaspo دانلود فیلم و سریال خارجی طراح و سازنده انواع سرسره های آبی و سرسره فایبرگلاس ، سرسره های پلی اتیلن ، سرسره کودکان و انواع سرسره مهدکودک 747 نکته و تست کنکور استاد زارع امام زاده سید محمد بن علی الهادی علیه السلام تشریفات عروسی در برگزاری یک مراسم خوب چه اهمیتی دارد؟